ورود به حساب کاربری / عضویت
معرفی ده فناوری پیشرو در هوش مصنوعی
110 بازدید
دوشنبه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۴
Ehfxfxfu.jpg
پس از چندین دهه تحقیق و توسعه، هوش مصنوعی در حال تبدیل‌شدن به جزئی از زندگی مردم است. در این خبر 10 ابزار فناوری بسیار مهم که مسیر دستیابی به عصر هوش مصنوعی در عرصه اقتصادی را هدایت می‌کنند، معرفی می‌شود.
در ادامه به بررسی ده فناوری برتر در عرصه هوش مصنوعی می‌پردازیم.
1. واتسون شرکت آی‌بی‌اِم: 
واتسون آی‌بی‌اِم به عنوان مشهورترین سیستم محاسباتی شناختی در بازار امروز، در صنایعی نظیر مراقبت‌های بهداشتی، مالی، ورزش‌های فانتزی و... وارد می‌شود. به عنوان قسمتی از اکوسیستم واتسون، شرکت‌های بسیاری در حال ساخت برنامه‌ها و محصولات مبتنی بر ویژگی‌های خاص واتسون، نظیر پردازش زبان، تشخیص تصویر و مدیریت اطلاعات هستند.
 

2. مَتِمَتیکا(Mathematica):
متمیکا یکی از تولیدات برجسته شرکت استفان ولفرام می‌باشد که امکان محاسبات ریاضی، هندسی، ماشین یادگیری ( شاخه‌ای از هوش مصنوعی که در آن رایانه دستوراتی مبتنی بر اطلاعات خامی که به آن داده شده‌است، صادر می‌کند.- مترجم) و ... را فراهم می‌کند.

3. اِسلَکبات( Slackbot):
اسلکبات به سرعت به عنوان یکی از برنامه‌های پیام‌رسان معروف شد. اسلکبات می‌تواند به نحوی برنامه‌ریزی شود که به نظرات مختلف پاسخ دهد و به سوالات خاصی که از کارمندان پرسیده می‌شود، مثلا در یک روز تعطیل، جواب دهد.

4. ساس( SAS):
یک ابزار تحلیلگر پیشرفته که قابلیت استخراج داده( استخراج اطلاعات مفید و ناشناخته از یک منبع اطلاعاتی بزرگ- مترجم) و ماشین یادگیری را برای کاربران تجاری فراهم می‌کند.

5. گراک( Grok):
نرم‌افزاری که سلامت سیستم فناوری اطلاعات یک سازمان را بررسی می‌کند و مشکلات احتمالی را تشخیص می‌دهد.

6. اتوپایلت( AutoPilot): 
یک نرم‌افزار اتوماسیون برای جایگزینی دستگاه‌ها به‌جای انسان‌ها می‌باشد. این ابزار مشابه انسان تصمیم می‌گیرد و عدم کارایی را کاهش می‌دهد.

7. کاگنیتیو اسکِیل( CognitiveScale):
ابزار محاسبات ابری( مدلی برای ممکن‌ساختن دسترسی شبکه به مخزنی از محاسبات به اشتراک گذاشته‌شده قابل‌تنظیم- مترجم) که از هوش مصنوعی برای درک و تفسیر اطلاعات برای کاربرهای تجاری استفاده‌‌ می‌کند. 

8. کانوِرسیکا( Conversica):
یک دستیار فروش مجازی بر اساس هوش مصنوعی است که ایمیل‌ها و مکاتبات را بررسی می‌کند و زمانی که احتمال خرید زیاد است به مسئول فروش اطلاع می‌دهد.

9. ماشین یادگیری آمازون:
این خدمت یک مدل را بر اساس اطلاعاتی که سازمان جمع‌آوری کرده‌است، پیش‌بینی می‌کند که این امکان را برای مسئولین کسب و کار فراهم می‌کند تا تصمیمات بهتری بر اساس آن اطلاعات اتخاذ کنند.

10. گرید( The Grid):
گرید از هوش مصنوعی استفاده کرده و با استفاده از محتوای دریافت‌شده، یک وب‌‌سایت برای سازمان یا کسب و کار مورد نظر طراحی می‌کند.
مشاوره طراحی سایت
خدمات هاست
ثبت دامنه
ارتباط با ما
جستجو ثبت دامنه
برای ثبت دامنه و یا انتقال دامنه، دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید و یا با زدن گزینه انتقال، آن دامین را انتقال دهید.
جستجو
عضویت در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
پنل فروشگاهی
پنل فروشگاهی
پنل شرکتی
پنل شرکتی
برخی از مشتریان
Ehfvfyft.pngEhfxfzfu.pngEhfzgafv.pngEhfpfwfq.pngEhfrfxfr.pngEhftfyfs.pngEhfvfzft.pngEhfxgafu.pngEhfzgbfv.pngEhgbgcfw.png
Ehgbgbfw.png
Ehgdgcfx.png
Ehgfgdfy.png
Ehghgefz.png
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحيح وارد نمائيد
رمز عبور را فراموش کرده ام
mweb.ir